Тональний крем з сильними покриваючими властивостями HD

price: 870,00 ₴ з податком

35 мл / 1,18 рідких унцій США

Цей гіпоаллеренний тональний крем довго тримається і зберігає всі свої властивості, забезпечує сильне і інтенсивне покриття, приховує недоліки і інші пігментні недосконалості шкіри. Крем забезпечує ідеально рівний, натуральний тон відповідно до відтінків шкіри і також запобігає утворенню блиску на обличчі. Створений на основі екстракту білого трюфеля, він зволожує шкіру, зберігаючи її природний баланс. Завдяки сучасним натуральним компонентам, підходить для усіх типів шкіри, у тому числі і для надчутливої.

Тональний крем HD Perfect Coverup Foundation упакований в повітронепроникну ємність 35 мл, що забезпечить безпеку товару і дозволить використовувати його до останньої краплі абсолютно безпечно.

Застосування:

на суху і тонку шкіру необхідно наносити тонким шаром

продукт також містить HD (висока роздільна здатність) пігменти. Що дозволяє використовувати цей крем в форматі високої чіткості, при цьому обличчя виглядає бездоганно навіть на великому екрані.

Крутий!!

Оленка 2022-08-12

Вже років 3 лише цей тон. Рівномірне перекриття, не робить маски,хоче добре замасковує недоліки! Ціна і якість відповідає!

напишіть свій відгук!

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Тональний крем з сильними покриваючими властивостями HD

Тональний крем з сильними покриваючими властивостями HD
  • Якість: