price: 860,00 ₴ з податком

30 мл

Олія для обличчя SPOTLIGHT DROP FACE OIL
Немає нічого кращого прекрасного відчуття регенерованої шкіри з мінімальними зусиллями. Міське життя і забруднення можуть негативно вплинути на вашу шкіру, але тепер завдяки Spotlight Drop Face Oil це можна виправити. Ця спеціальна формула збагачена аргановою олією для максимального захисту від зовнішніх факторів, в той час як абрикосове масло мінімізує збільшені пори.

Для посилення ефекту використовуйте індивідуально або з зволожуючою сироваткою для INGLOT і відновлювальної нічний сироватки INGLOT. Змішайте з вашої улюбленої базою або іншими продуктами для макіяжу, щоб отримати повітряну, легку в застосуванні консистенцію. Продукт легко всмоктується, не залишаючи неприємного відчуття липкості.

 

 Oil не містить барвників, а його тонкий аромат пов'язаний з вмістом ефірної олії розмарину. Підходить для чутливої ​​шкіри.

 

Використання:

 

Акуратно масажуйте невелику кількість олії в шкіру та дочекайтеся повної абсорбції.

 

 

Лабораторія INGLOT представляє ще одну серію продуктів по догляду за Вашою шкірою. Ця серія створена на основі правильного поєднання передових технологій і першокласних формул натуральних компонентів.

Однією краплі досить для помітного поліпшення Вашого щоденного догляду за шкірою, яка призведе до довгострокових візуальних покращень зовнішнього вигляду.

 

Незалежно від типу, ваша шкіра потребує ретельного догляду, включаючи контроль рівня pH, зволоження, поліпшення еластичності, гнучкості і пружності, а з щоденним використанням олій INGLOT Lab всі ці процеси зібрані в одній краплі олії, що стає дуже легким і простим процесом.

 

Колекція складається з трьох типів олій для обличчя, які задовольнять всі Ваші очікування по догляду за шкірою, враховуючи індивідуальні потреби. Фокусуючись на зволоженні, ці ретельно підібрані олії є захистом для вашої шкіри, перешкоджаючи надмірної втрати вологи. Кожна олія містить комбінацію олій Цубакі (камелії), лляного насіння, олії жожоба і розмарину, які додатково збагачені різними додатковими оліями для кожного індивідуального використання і задоволення конкретних потреб у засобах по догляду за шкірою.

Будьте першим, хто напише свій огляд

You must be logged in to post a comment.

Go to login page.

написати огляд

Олія для обличчя SPOTLIGHT DROP FACE OIL

Олія для обличчя SPOTLIGHT DROP FACE OIL
  • Якість: