InglotМи підкреслюємо Вашу індивідуальність та створюємо косметику, доступну кожному. Грайте з кольорами та створюйте свої унікальні образи!

Ми — бренд, який цінує індивідуальність клієнтів, пропонуючи їм широкий асортимент продукції найвищої якості. Нас характеризує інноваційне мислення про косметику та різноманітність пропонованих колекцій. Наше портфоліо складається з ключових продуктів, які революціонізували підхід до макіяжу. Ми є автором першої на ринку концепції персоналізованих палітр для макіяжу – Freedom System, унікального Duraline та гелевої підводки для очей AMC Eyeliner Gel, яку обожнюють візажисти та яка отримала нагороди, як одна з найпопулярніших підводок для очей у світі.

Ми хочемо створити якомога більше можливостей для з наших клієнтів – як стаціонарно, так і онлайн. Ось чому любителі макіяжу можуть знайти нас у 90 країнах у понад 950 локаціях – від лондонської вулиці Oxford і Times Square у Нью-Йорку до Grand Canal Shoppes у Лас-Вегасі. Ми постійно розвиваємося та розширюємо наші канали продажів, ми доступні у багатьох онлайн-мережах та маркетплейсах.

Ми працювали з відомими дизайнерами та будинками моди з усього світу, такими як Kenzo, Coach та Badgley Mischka. Протягом багатьох років ми також співпрацюємо з мюзиклами на нью-йоркському Бродвеї, будучи гримерами таких постановок, як Mamma Mia!, Chicago, The Lion King чи Wicked. Амбасадором нашого бренду стала Дженніфер Лопес, з якою ми створили лімітовану колекцію косметики.

Поєднання сучасних технологій і науки з інтенсивними кольорами є синонімом нашої пропозиції, яка складається з понад 2500 продуктів, серед яких кожен обов'язково знайде ідеальний відтінок для себе. Ми не тестуємо продукти та компоненти на тваринах, ми присутні в 'білому списку' PETA як бренд 'cruelty-free', приблизно 60% нашого асортименту – веганські продукти, сертифіковані всесвітньо відомою організацією V-label. Також у нас є сертифікат Халяль, який покриває значну частину асортименту. Близько 95% нашої продукції виробляється в спеціалізованих і сучасних лабораторіях і виробничих приміщеннях, розташованих в головному офісі компанії в м.Перемишль, Польща.